czwartek, 23 czerwca 2011

Tak na początek..

Hej : ***
Jestem Agnieszka,bardzo lubię stardoll i kody do niego xD.
CODZIENNIE(przynajmniej mam taką nadzieję xd)będę dodawać nowe kody.
Nie dodaje kodów które nie działają,są testowane u mnie !!!!!
Dodawajcie mnie do obserwatorów i znajomych na Stardollu.
Nazywam się tam Loca-Girl_.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz