czwartek, 23 czerwca 2011

Darmówki!!

Z okazji 111.111.111 użytkowników to w starplazy weszło dużo darmówek. Mi najbardziej podoba się sukienka, ale kupiłam wszystko. Szkoda, że nie ma butów.
4456783.jpg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz